Galeria zdjęć Galeria zdjęć
Galeria zdjęć Galeria zdjęć
nowości   |  zdjęcie tygodnia   |  galerie   |  top 10   |  autor
en  RSS
 
Rok w zdjęciach 25 lutego 2009

2008


Zdjęć z 2008 roku było tak dużo, że zebrałem je wszystkie na jednej stronie. Powstały głównie w Krakowie, ale też daleko poza Polską: w Brukseli, Gandawie, Sztokholmie, Budapeszcie, na morzu, a nawet w północnej Norwegii daleko za kołem podbiegunowym, na Lofotach. Każde z nich opowie o tym roku więcej niż tysiąc słów które mógłbym tu napisać.

L'Oréal Color Trophy 2008 - pierwsze miejsce! 20 czerwca 2008
Doświadczenia zebrane podczas ostatniego roku zaowocowały i tym razem oba moje zespoły dotarły do ścisłego finału (8 na 128 zespołów z całej Polski), a jeden z nich zdobył pierwsze miejsce i L'Oreal Color Trophy! Zobacz zwycięską stylizację

W tym roku gala finałowa odbyła się w Sali Kongresowej w Warszawie. Tradycyjnie zdjęcia opublikował Twój Styl, zapraszam do obejrzenia filmu:


Paryż 2007 16 grudnia 2007

Paryż 2007


W końcu listopada Paryż wita przybysza liścmi na drzewach (po części nawet zielonymi!), co jest dość mocnym przeżyciem dla kogoś przybywającego z krainy głębokich śniegów, La Défense okazuje się miejscem stworzonym do romantycznych spacerów we dwoje, pomimo swojej ultranowoczesności, a Grande Arche de la Fraternité pozwala fruwać wysoko ponad dachami.

L'Oréal Color Trophy 2007 20 czerwca 2007
W tym roku odbyła się pierwsza polska edycja znanego już od 50 lat na świecie konkursu L'Oréal Color Trophy. Miałem przyjemność brać udział w tym konkursie jako fotograf dwóch ekip, moje zdjęcia zostały opublikowane w magazynie Twój Styl nr 07/2007.

W skrócie o konkursie: startowało 138 ekip, z czego 13 zakwalifikowało się do półfinału (oceniało polskie jury, maksymalnie jeden zwycięzca na województwo). Obie moje ekipy znalazły się w półfinale, obie wygrały w swoich województwach, czyli małopolskim i podkarpackim. Z tych 13 do wielkiego finału zakwalifikowano 8 stylizacji (oceniało międzynarodowe jury - Jo Hansford, Jean-Marc Joubert, Alexandre de Paris oraz SAKS Academy), w tym ekipa z małopolskiego.

W wielkim finale, który odbył się 18 czerwca w hotelu Hilton w Warszawie, zajęliśmy drugie miejsce! Zobacz finałowe zdjęcie

Podsumowanie zimy i wiosny 1 czerwca 2007

La Scala
La Scala, Mediolan

Ostatnie miesiące ubarwione były kilkoma podróżami, z ciekawszych miejsc warto wspomnieć Alpy i lodowiec w Austrii (listopad), stolicę Chorwacji Zagrzeb (w grudniu) oraz miasto mody - Mediolan (w maju). Co można robić w wolnym czasie w Mediolanie, poza podziwianiem modnego blichtru? Moim zdaniem nic nie może równać się z sobotnim wieczorem w La Scali, najsłynniejszej scenie operowej świata. Powyżej umieszczam zdjęcie zrobione w antrakcie.

W tym roku też jedna nowość w porównaniu z poprzednim - wymieniłem opony na zimowe, ale zimy...nie było.


Kierunek - Amsterdam 25 listopada 2006
Kierunek - Amsterdam Holandia, 7 dni, 3500 kilometrów - wreszcie udało mi się złożyć film z wrześniowej podróży z przyjaciółmi:


...oraz bardzo krótki zwiastun materiału nakręconego na lodowcu w Alpach na początku listopada:

Wystawa 13 października 2006
Mam przyjemność zaprosić Was na wystawę moich fotografii do Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików
w Krakowie, przy ul. św. Tomasza 24.

Wernisaż wystawy odbędzie się 13 października, zdjęcia będą prezentowane tam przez miesiąc. Prócz moich, będzie można tam też obejrzeć fotografie autorstwa kilku innych osób. Oglądanie zdjęć na ekranie i na papierze to zupełnie inna bajka - przekonajcie się sami.

Galeria ZPAF prowadzona jest wspólnie przez Muzeum Historii Fotografii w KrakowieZwiązek Polskich Artystów Fotografików


Archiwum: 1  2  3  4  5  6  >> następne 

© 1996-2024 by Piotr Zgodziński  All rights reserved
Osoby obecne na stronie: 2
Informacja na temat cookies   RSS