nowości   |  zdjęcie tygodnia   |  galerie   |  top 10   |  autor
en  RSS

L'Oréal Color Trophy 2007 20 czerwca 2007
W tym roku odbyła się pierwsza polska edycja znanego już od 50 lat na świecie konkursu L'Oréal Color Trophy. Miałem przyjemność brać udział w tym konkursie jako fotograf dwóch ekip, moje zdjęcia zostały opublikowane w magazynie Twój Styl nr 07/2007.

W skrócie o konkursie: startowało 138 ekip, z czego 13 zakwalifikowało się do półfinału (oceniało polskie jury, maksymalnie jeden zwycięzca na województwo). Obie moje ekipy znalazły się w półfinale, obie wygrały w swoich województwach, czyli małopolskim i podkarpackim. Z tych 13 do wielkiego finału zakwalifikowano 8 stylizacji (oceniało międzynarodowe jury - Jo Hansford, Jean-Marc Joubert, Alexandre de Paris oraz SAKS Academy), w tym ekipa z małopolskiego.

W wielkim finale, który odbył się 18 czerwca w hotelu Hilton w Warszawie, zajęliśmy drugie miejsce! Zobacz finałowe zdjęcie

Archiwum:więcej...