|
| szczegóły | zdjęcie 309 | | TYTUŁ | Katedra Wawelska 1 | | OPIS | Kościół Katedralny p. w. Św. Wacława i Św. Stanisława | | POWSTAŁO | 1 września 2004 | | SPRZĘT | Olympus digital camera |
| ocena tego zdjęcia ( obejrzane 58 498 razy ) | | średnia ocen | 4.33 gwiazdek      | | ilość głosów | 335 |
| 4 marca 2011 | 15 lat i 105 dni temu | | wawel jest piekny |
| 4 listopada 2010 • julia maketka | 15 lat i 225 dni temu | | o! normalnie cudo! |
| 4 listopada 2010 | 15 lat i 225 dni temu | | o! normalnie cudo! |
| 11 czerwca 2010 | 16 lat i 6 dni temu | |
| 9 maja 2010 | 16 lat i 39 dni temu | |
| 15 kwietnia 2010 • kropelka | 16 lat i 63 dni temu | | Naprawde swietne zdjecie ,tak trzymac ,jestem pelen podziwu. |
| 6 kwietnia 2010 • monika | 16 lat i 72 dni temu | |
| 6 kwietnia 2010 • kozak098 | 16 lat i 72 dni temu | |
| 3 kwietnia 2010 • czeslaw | 16 lat i 75 dni temu | |
| 18 marca 2010 • adam | 16 lat i 91 dni temu | |
| 1 marca 2010 | 16 lat i 108 dni temu | | zajebita fota |
| 18 lipca 2008 • beata3740 beata3740(at)amorki.pl | 17 lat i 334 dni temu | |
| 7 maja 2008 | 18 lat i 41 dni temu | |
| 30 kwietnia 2008 • dori | 18 lat i 48 dni temu | |
| 30 kwietnia 2008 • szczupak | 18 lat i 48 dni temu | |
| 24 stycznia 2008 | 18 lat i 145 dni temu | |
| 13 stycznia 2008 • Iwonka | 18 lat i 156 dni temu | |
| 30 października 2007 • MADONNA22 | 18 lat i 231 dni temu | |
| 17 maja 2007 | 19 lat i 32 dni temu | |
| 7 stycznia 2007 | 19 lat i 162 dni temu | |
| 4 stycznia 2007 | 19 lat i 165 dni temu | |
| 8 grudnia 2006 | 19 lat i 192 dni temu | |
| 4 listopada 2006 | 19 lat i 226 dni temu | |
| 28 października 2006 • Elizka | 19 lat i 233 dni temu | |
| 22 września 2006 | 19 lat i 269 dni temu | |
| 15 września 2006 | 19 lat i 276 dni temu | |
| 10 września 2006 • teresa i stanislaw | 19 lat i 281 dni temu | | piekny widok to mozesz zobaczyc tylko w Polsce |
| 9 września 2006 | 19 lat i 282 dni temu | | gdyby nie nadmiar zieleni buloby lepsze |
| 6 sierpnia 2006 | 19 lat i 316 dni temu | | jest przepiekne |
| 25 lipca 2006 • wojtek | 19 lat i 328 dni temu | |
| 9 lipca 2006 | 19 lat i 344 dni temu | |
| 5 czerwca 2006 | 20 lat i 13 dni temu | |
| 2 czerwca 2006 | 20 lat i 16 dni temu | |
| 29 maja 2006 | 20 lat i 20 dni temu | |
| 26 maja 2006 • Tetka | 20 lat i 23 dni temu | |
| 24 maja 2006 | 20 lat i 25 dni temu | |
| 23 maja 2006 • robaczek robaczek3010(at)wp.pl | 20 lat i 26 dni temu | |
| 9 maja 2006 | 20 lat i 40 dni temu | | Cudowne - kwintesencja PRAWDZIWEJ Rzeczypospolitej ! |
| 9 maja 2006 • Pati | 20 lat i 40 dni temu | |
| 8 maja 2006 | 20 lat i 41 dni temu | | fajne i tyle |
| 26 kwietnia 2006 | 20 lat i 53 dni temu | | was geht ab? |
| 12 kwietnia 2006 • iva20 | 20 lat i 67 dni temu | |
| 1 marca 2006 | 20 lat i 109 dni temu | |
| 17 lutego 2006 • Juliusz juliuszc(at)interia.pl | 20 lat i 121 dni temu | |
| 7 stycznia 2006 • Aga | 20 lat i 162 dni temu | Sliczne zdjecie bardzo mi sie podoba Bardzo sliczne Pozdrawiam   |
| 11 grudnia 2005 • Bebok | 20 lat i 189 dni temu | |
| 4 grudnia 2005 | 20 lat i 196 dni temu | GENIALNE...no tak sobie!Zabraklo mi tuszu. , |
| 27 października 2005 | 20 lat i 234 dni temu | |
| 27 października 2005 • Ag@tk@ | 20 lat i 234 dni temu | |
| 10 października 2005 • piaczynka sabcia_06(at)vp.pl | 20 lat i 251 dni temu | |
| 1 października 2005 • pppppppppppppp | 20 lat i 260 dni temu | | zdjecie jak zdjecie normalne |
| 21 września 2005 • Julka z Krakowa | 20 lat i 270 dni temu | |
| 18 września 2005 • Mariooo | 20 lat i 273 dni temu | | Zajefajnie zrobiona fotka.Jest naprawde cool! |
| 19 sierpnia 2005 • EWa | 20 lat i 303 dni temu | |
| 6 czerwca 2005 • aga | 21 lat i 12 dni temu | super cool  |
| 31 maja 2005 | 21 lat i 18 dni temu | |
| 16 maja 2005 • wujo44 | 21 lat i 33 dni temu | |
| 7 maja 2005 | 21 lat i 42 dni temu | |
| 7 maja 2005 • amo | 21 lat i 42 dni temu | fajne=)  |
| 21 kwietnia 2005 | 21 lat i 58 dni temu | |
| 17 kwietnia 2005 • lugomi l.majnusz(at)gmx.de | 21 lat i 62 dni temu | | super dokladne udiencie |
| 31 marca 2005 doda.blogerka(at)interia.pl | 21 lat i 79 dni temu | |
| 22 marca 2005 • Lala | 21 lat i 88 dni temu | |
| 9 marca 2005 • gabi | 21 lat i 101 dni temu | | super, super, super, super, super, super, supersuper, ,super,super, super, super, super, super, super, super, super, supsupsuper, super, |
| 28 lutego 2005 | 21 lat i 110 dni temu | |
| 21 lutego 2005 | 21 lat i 117 dni temu | Jestem pod wrazeniem zdejec jaki i calej witryny duzoo prcy w nia wlozylec Bravo
www.phpnuke.org.pl |
| 15 lutego 2005 | 21 lat i 123 dni temu | |
| 9 lutego 2005 • =IZA= | 21 lat i 129 dni temu | Super! Uwielbiam te miejsca  |
| 25 stycznia 2005 • jolka jolka_18(at)buziaczek.pl | 21 lat i 144 dni temu | Czy to nie jest fotomontarz przypadkiem Czy to miejsce istnieje naprawde heh cos pieknego!Brawo ! |
| 15 stycznia 2005 • N3r0 B3rn1 r0m | 21 lat i 154 dni temu | :/ nie jestem zauroczony nie kocham cie :B naucz sie foty robic kazdy umie w fotoshopie zrobic lepsze oswietlenie :G ahha :L |
| 15 stycznia 2005 | 21 lat i 154 dni temu | | hahaha fajnie masz :FFFFFF |
| 1 stycznia 2005 • Olson | 21 lat i 168 dni temu | Jest SUPER! |
| 31 grudnia 2004 | 21 lat i 169 dni temu | |
| 30 grudnia 2004 | 21 lat i 170 dni temu | | EKSTA! BARTEK |
| 30 grudnia 2004 | 21 lat i 170 dni temu | |
| 25 grudnia 2004 | 21 lat i 175 dni temu | |
| 9 grudnia 2004 | 21 lat i 191 dni temu | |
|
|