|
| szczegóły | zdjęcie 176 | | TYTUŁ | Kościół Bernardynów | | OPIS | zdjęcie nocne zrobione w Krakowie | | POWSTAŁO | Marzec 2002 | | SPRZĘT | Olympus OM-G SLR, 35 mm lens, Fuji |
| ocena tego zdjęcia ( obejrzane 10 220 razy ) | | średnia ocen | 3.77 gwiazdek     | | ilość głosów | 13 |
| 9 października 2005 • Dori grabi(at)interfree.it | 20 lat i 252 dni temu | | Niech beda przebaczone wasze grzechy. Wiem co czynie w tym miejscu moge wszysko uczynic! |
| 10 lipca 2005 • pauli | 20 lat i 343 dni temu | |
| 31 maja 2005 • Fistaszek | 21 lat i 18 dni temu | | Fajnie to wyglada ale zdeka mi sie nie podoba . Takie dziwne. ale to szczegoly |
|
|