|
| szczegóły | zdjęcie 151 | | TYTUŁ | Policja | | OPIS | zdjęcie nocne zrobione w Krakowie | | POWSTAŁO | Marzec 2002 | | SPRZĘT | Olympus OM-G SLR, 35 mm lens, Fuji |
| ocena tego zdjęcia ( obejrzane 12 777 razy ) | | średnia ocen | 3.71 gwiazdek     | | ilość głosów | 45 |
| 2 lipca 2009 • antar | 16 lat i 350 dni temu | |
| 16 grudnia 2007 | 18 lat i 184 dni temu | |
| 2 stycznia 2006 • Damian | 20 lat i 167 dni temu | |
| 11 października 2005 • XXXsniper | 20 lat i 250 dni temu | | gdyby nie opis nigdy nikt by nie odgadl co to jest! |
| 9 października 2005 • Dori grabi(at)interfree.it | 20 lat i 252 dni temu | | szerokimi ulicami mgna swiatla marzeniami, no popatrz, no popatrz! |
| 10 marca 2005 • mac ap | 21 lat i 100 dni temu | |
|
|