|
| szczegóły | zdjęcie 327 | | TYTUŁ | Katedra Wawelska 10 | | OPIS | Jesienny widok | | POWSTAŁO | 2 października 2004 | | SPRZĘT | Olympus digital camera |
| ocena tego zdjęcia ( obejrzane 16 832 razy ) | | średnia ocen | 4.41 gwiazdek      | | ilość głosów | 107 |
| 6 maja 2010 • rycchu | 16 lat i 42 dni temu | |
| 11 października 2008 • K@RoLiN@ | 17 lat i 249 dni temu | | zaczepiste :d |
| 13 stycznia 2008 • Iwonka | 18 lat i 156 dni temu | |
| 14 października 2007 | 18 lat i 247 dni temu | |
| 15 lutego 2007 • mkania | 19 lat i 123 dni temu | |
| 3 lutego 2007 | 19 lat i 135 dni temu | |
| 15 listopada 2006 | 19 lat i 215 dni temu | |
| 12 października 2006 Shuli(at)gazeta.pl | 19 lat i 249 dni temu | | uwielbiam ...jak w bajce |
| 30 maja 2006 | 20 lat i 19 dni temu | |
| 25 maja 2006 | 20 lat i 24 dni temu | |
| 14 maja 2006 | 20 lat i 35 dni temu | |
| 13 marca 2006 • MARIO77 | 20 lat i 97 dni temu | |
| 18 stycznia 2006 • Kalina | 20 lat i 151 dni temu | |
| 17 stycznia 2006 • aneta | 20 lat i 152 dni temu | |
| 8 stycznia 2006 • Maja | 20 lat i 161 dni temu | |
| 29 grudnia 2005 • Marta:) | 20 lat i 171 dni temu | |
| 5 listopada 2005 • Cecylia | 20 lat i 225 dni temu | Korale jesieni dla krolowej Jadwigi  |
| 1 listopada 2005 | 20 lat i 229 dni temu | | to zdjecie jest naprawde niesamowite, serce sie raduje patrzac na nie. ewelina |
| 31 października 2005 a-jablonska(at)dziejba.org | 20 lat i 230 dni temu | |
| 31 października 2005 | 20 lat i 230 dni temu | orginalne |
| 10 października 2005 | 20 lat i 251 dni temu | |
| 9 października 2005 | 20 lat i 252 dni temu | |
| 19 sierpnia 2005 • EWa | 20 lat i 303 dni temu | |
| 7 lipca 2005 • eMNa | 20 lat i 346 dni temu | |
| 23 maja 2005 • Natala | 21 lat i 26 dni temu | |
| 20 marca 2005 | 21 lat i 90 dni temu | |
| 15 lutego 2005 jesienna_7(at)o2.pl | 21 lat i 123 dni temu | |
| 11 lutego 2005 • zabola | 21 lat i 127 dni temu | |
| 25 stycznia 2005 • jolka jolka_18(at)buziaczek.pl | 21 lat i 144 dni temu | | Zdjecie to zdecydowanie wyroznia sie z posrod pozostalych-przykowa uwage bo jest nietypowe.Piekne-orginalne!Gratuluje! |
| 5 stycznia 2005 • K* | 21 lat i 164 dni temu | | Przepych Krakowa |
| 4 stycznia 2005 | 21 lat i 165 dni temu | |
| 2 stycznia 2005 • karolina :) | 21 lat i 167 dni temu | |
| 3 grudnia 2004 | 21 lat i 197 dni temu | | po prostu mistrzowskie! |
| 1 grudnia 2004 • Madziarka magda.lankut(at)op.pl | 21 lat i 199 dni temu | |
| 27 listopada 2004 | 21 lat i 203 dni temu | |
|
|